הכל על מגי

עגבניית מגי עסיסית יותר

הכל על מגי - עגבניית מגי בטעם של פעםחברת הזרע משיקה את "עגבניית מגי" – עגבניית גורמה – הטעימה ביותר בישראל. מגי היא עגבנייה חדשה בטעם וריח שיזכיר לרוב הישראלים את העגבנייה ב'טעם של פעם'. הזן החדש פותח במשך שש שנות שיתוף פעולה בין הזרע לבין הפקולטה לחקלאות, בהובלת המטפח ד"ר גדי בן אוליאל. ״עגבניית מגי" פותחה בתהליך הכלאה מסורתי של זני עגבניות מובחרים, תוך בחירת התכונות המיטביות של כל זן, וללא שימוש בהנדסה גנטית.
מטרת הזרע בפיתוח "עגבניית מגי" היה עגבניות עם טעם משובח וארומה מפתה –עגבניות טעם השייכות לתזונה הים-תיכונית הבריאה, בעלות בשר מוצק, המתאימות לסלט ישראלי, לבישול ולצלייה על הגריל. התוצאה – עגבנייה שופעת טעם שאפשר פשוט להזליף עליה מעט שמן זית ומלח גס וליהנות מכל ביס.

עגבניית מגי טעימה יותר

עגבניית מגי טעימה יותרהישראלים מעדיפים את עגבניית  מגי – עגבניית הטעם החדשה של הזרע. עגבניית מגי מצטיינת בשילוב מושלם של מתיקות וחמיצות ובריכוז גבוה של חומרים ארומטיים. במבחני טעם שנערכו באפריל 2013 על ידי חברת "אנליסט למחקרי שוק סנסורים", נמצא שבנוסף להיות "מגי" הזן המועדף על נסיינים מתחת לגיל 35, הוא גם הזן המועדף בקרב אנשים שמעידים על עצמם כאוהבי עגבניות מושבעים.

עגבניית מגי טרייה יותר

עגבניית מגי טרייה יותר"עגבניית מגי" בעלת חיי מדף ארוכים, עד כשבועיים (ללא קירור) ועד לשלושה שבועות (בקירור) ונמכרת ברשתות ובשווקים המובחרים. "עגבניית מגי" מוצעת לצרכנים במארז ממותג תחת הסלוגן: "עגבניית טעם".

עגבניית מגי מבית "הזרע"

הזרע סידס

הזרע נמנית עם החברות המובילות בעולם בטיפוח, יצור ושיווק זרעי מכלוא של ירקות וגידולי שדה, וייחודה במחקר ובפיתוח מתקדם ובשיווק ברחבי העולם. החברה הפועלת כבר למעלה מ- 70 שנה ונמצאת בתהליך מתמיד של פיתוח מוצרים חדשים במטרה לתת מענה לדרישות השוק.